Logo TIMM MAGAZYN

Idea

Idea

Ideą TIMM magazynu jest tworzenie wyjątkowego miesięcznika, na którego kolejne numery czytelnicy będą czekali z utęsknieniem. To czasopismo przygotowywane z pasją i prawdziwym zainteresowaniem. Naszym celem jest zbudowanie pisma, które z każdym kolejnym numerem będzie inspirowało, wskazywało ciekawy kierunek i dawało do myślenia.

Czego możesz się od nas dowiedzieć?

W magazynie zamieszczamy informacje na temat przyszłych wydarzeń oraz propozycje spędzania wolnego czasu. Zapraszamy do miejsc wartych odwiedzenia oraz na wydarzenia, których nie można przegapić.

Ważnym członem naszego pisma są artykuły pisane przez ekspertów w swoich dziedzinach. Właściciele firm, prezesi korporacji, przedsiębiorcy najwyższych lotów, a także start-up'owcy, którzy z pewnością zawojują świat. Wyjątkowy, nieszablonowy język, nietuzinkowe teorie i tematyka, która może zainteresować każdego z nas. To ogromny zaszczyt gościć tak wyjątkowe osoby na łamach naszego TIMM magazynu.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą pozytywnych osób, które mają pomysł na wypełnienie przestrzeni wśród lokalnych mediów w stolicy Dolnego Śląska. Wrocław, to wyjatkowe miejsce, które dla każdego ma wiele do zaoferowania. Kochamy tu być i wcale nie dziwi nas powiększająca się grupą entuzjastów tego pięknego miasta. TIMM magazyn to barwna propozycja na spędzenie chwili wolnego czasu, zwolnienie i delektowanie się urokami iatrakcjami tego wspaniałego miasta. W naszym magazynie stawiamy na Innowacyjność, pełen profesjonalizm i wysoką jakość. Dlatego też jako czytelnik masz pewność, że wszelkie treści oraz materiały, które będziemy prezentować i proponować będą dokładnie wyselekcjonowane i sprawdzone.

Dla kogo piszemy?

Mamy nadzieję, że to nie zabrzmi nieskromnie, ale… piszemy dla osób takich, jak my. Ciekawych świata i poszukujących czegoś nowego. Tu nieistotny jest wiek czy status społeczny. Liczy się tylko chęć poznania czegoś nowego - interesujących ludzi, miejsc i firm, które chcą zmieniać naszą rzeczywistość. Pragniemy wyszukiwać i wspierać różne inicjatywy, które mają na celu rozwijanie sfery życia prywatnego, kulturalnego i biznesowego w naszym rejonie. Szczególną uwagę będziemy zwracać na treści i marki, które maja do zaproponowania coś wyjatkowego. Każdego dnia poszukujemy tego, co najlepsze. Wokół nas każdego dnia odkrywamy miejsca, firmy, marki i produkty, przy których nasze serce krzyczy: Wow! chcę tak żyć, chcę to mieć, chcę się tak czuć! I to właśnie stąd powstał ten pomysł. Jesteśmy przekonani, że we wnętrzu naszego magazynu i Ty znajdziesz coś dla siebie.

Co nas interesuje?

Jesteśmy przekonani, że Wrocław i jego okolice to prawdziwa kopalnia talentów i możliwości. Miasto z ogromnymi aspiracjami i potencjałem, który czeka na pełne wykorzystanie. Nastają przed nami wspaniałe czasy. Zdecydowanie chcemy być częścią tej historii, która właśnie zaczyna się tworzyć.

Podstawą dla każdego z nas jest życie rodzinne, dlatego też w tej tematyce będziemy się często poruszać. Psychologia, szczęśliwe życie, moda i uroda, a przede wszystkim sport i zdrowie są tematami, których z pewnością nie zabraknie w naszym miesięczniku.

W każdym numerze przedstawimy osobowość, która zasługuje na docenienie. Z ogromną przyjemnością poznajemy takich ludzi. Jeśli zatem znasz kogoś wyjatkowego, prosimy napisz do nas wiadomość. Każdego maila odczytamy i przeanalizujemy.

Wierzymy, że pośród wielu interesujacych tematów, nasi czytelnicy znajdą dla siebie coś ciekawego.

Innowacje, biznes, pieniądze, inwestycje to chyba tematy, które chociaż od czasu do czasu elektryzują każdego. W naszym miesięczniku zawsze znajdziesz coś ciekawego z tej tematyki. Nasza misją jest przedstawienie najciekawszych mozliwości, jakie daje to miasto.

Oprócz tego z pewnością coś dla pań i dla panów, aby nikt nie czuł się pominięty...

Dlaczego?

Bo to dla nas ogromna przygoda i prawdziwa przyjemność.

Zapraszamy.

Redakcja TIMM magazynu