Logo TIMM MAGAZYN

Idea

Idea

Ideą TIMM magazynu jest tworzenie wyjątkowego miesięcznika, na którego kolejne numery czytelnicy będą czekali z utęsknieniem. To czasopismo przygotowywane z pasją i prawdziwym zainteresowaniem. Naszym celem jest zbudowanie pisma, które z każdym kolejnym numerem będzie inspirowało, wskazywało ciekawy kierunek i dawało do myślenia.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą pozytywnych osób, które mają pomysł na wypełnienie przestrzeni wśród lokalnych mediów w Kotlinie. Karkonosze to nasz dom. Kochamy tu być i wcale nie dziwi nas powiększająca się grupą entuzjastów gór i naszych terenów. TIMM magazyn to barwna propozycja na spędzenie chwili wolnego czasu, zwolnienie i delektowanie się urokami okolicy, o której chętnie będziemy pisać.

Dla kogo piszemy?

Mamy nadzieję, że to nie zabrzmi nieskromnie, ale… piszemy dla osób takich, jak my. Ciekawych świata i poszukujących czegoś nowego. Tu nieistotny jest wiek czy status społeczny. Liczy się tylko chęć poznania czegoś nowego - interesujących ludzi, miejsc i firm, które chcą zmieniać naszą rzeczywistość. Pragniemy wyszukiwać i wspierać różne inicjatywy, które mają na celu rozwijanie sfery życia prywatnego, kulturalnego i biznesowego w naszym rejonie.

Co nas interesuje?

Jesteśmy przekonani, że rejony Karkonoszy to prawdziwa kopalnia talentów i możliwości. Teren z ogromnymi aspiracjami i potencjałem, który czeka na pełne wykorzystanie. Nastają przed nami wspaniałe czasy. Zdecydowanie chcemy być częścią tej historii, która właśnie zaczyna się tworzyć.

Podstawą dla każdego z nas jest życie rodzinne, dlatego też w tej tematyce będziemy się często poruszać. Psychologia, szczęśliwe życie, moda i uroda, a przede wszystkim sport i zdrowie są tematami, których z pewnością nie zabraknie w naszym miesięczniku.

W każdym numerze przedstawimy osobowość, która zasługuje na docenienie. Z ogromną przyjemnością poznajemy takich ludzi. Jeśli zatem znasz kogoś wyjatkowego, prosimy napisz do nas wiadomość. Każdego maila odczytamy i przeanalizujemy.

Wierzymy, że pośród wielu interesujacych tematów, nasi czytelnicy znajdą dla siebie coś ciekawego.

Czego możesz się od nas dowiedzieć?

W magazynie zamieszczamy informacje na temat przyszłych wydarzeń oraz propozycje spędzania wolnego czasu. Zapraszamy do miejsc wartych odwiedzenia oraz na wydarzenia, których nie można przegapić.

Najważniejszym członem naszego pisma są artykuły pisane przez najbardziej poczytnych blogerów w Polsce. Wyjątkowy, nieszablonowy język, nietuzinkowe teorie i tematyka, która dotyka każdego z nas. To ogromny zaszczyt gościć tak wyjątkowe osoby na łamach naszego TIMM magazynu.

Dlaczego?

Bo to dla nas ogromna przygoda i prawdziwa przyjemność.

Zapraszamy.

Redakcja TIMM magazynu